"Zielona szkoła"

Proponujemy Państwu kilkudniową wycieczkę dla dzieci, łączącą naukę i zabawę na świeżym powietrzu - tzw. zieloną szkołę. To coraz chętniej wybierana forma wycieczki klasowej. „Zielona szkoła” nad morzem dla wielu z nich jest pierwszą okazją, aby zobaczyć tę część naszego kraju.

Wyjazd nad piękne, polskie morze

do JASTRZĘBIEJ GÓRY

28 maja 2022 r. do 04 czerwca 2022 r.

pobyt 8 dniowy (7 noclegów)

wyjazd w sobotę , powrót w sobotę,

pełen atrakcji i niespodzianek, połączony z zabawami związanymi z programowaniem, robotyką, prowadzonymi przez doświadczonych trenerów.

Jastrzębia Góra, inaczej nazywana Gwiazdą Północy, to najdalej wysunięty na północ kraniec Polski. Położona jest na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Największą atrakcją miejscowości są plaże, położone przy klifowym wybrzeżu (by do nich dotrzeć czasem należy pokonać aż 300 schodów!), a Promenada Światowida zachęca do rozrywkowego spędzania wolnego czasu. Wielbicieli latarni morskich zainteresuje ta w niedalekim Rozewiu – najstarsza na polskim wybrzeżu - dookoła niej rośnie dwustuletni bukowy las przecięty przez głęboki wąwóz Lisi Jar. Jest to idealne miejsce do podziwiania bogactw przyrody i piękna krajobrazu.

Atrakcje w Jastrzębiej Górze: Kliknij

Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym „DIUNA” w Jastrzębiej Górze.

Ośrodek położony jest na bezpiecznym terenie w zachodniej części Jastrzębiej Góry, przy spokojnej ulicy ok. 300 m od pięknego, klifowego wybrzeża. Obiekt przystosowany jest do przyjmowania grup szkolnych. Posiada pokoje 2-,3-,4-osobowe z łazienkami. Zaplecze dydaktyczne pozwala na przeprowadzenie zajęć lekcyjnych i rekreacyjnych - w ośrodku znajdują się 2 sale dydaktyczne oraz sala dyskotekowa.

Link do strony ośrodka: Kliknij

W ramach ceny zapewniamy:

- dojazd i powrót (pociąg INTERCITY z rezerwacją miejsc oraz wynajęty autokar);

- zakwaterowanie w OW „DIUNA” w Jastrzębiej Górze w pokojach 2-,3-,4-osobowych z łazienkami;

- wyżywienie 4 × dziennie (3 posiłki główne + podwieczorek), a także soki, wodę i owoce, śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, prowiant na drogę powrotną;

- profesjonalny, autorski program zajęć (m.in. programowanie, robotyka);

- całodobową opiekę doświadczonych wychowawców;

- opiekę medyczną (pielęgniarka dyżurująca, lekarz na telefon);

- dostęp do zaplecza sportowo-rekreacyjnego ośrodka;

- sprzęt do zajęć z programowania i robotyki;

- ognisko z kiełbaskami;

- ubezpieczenie NNW.

W czasie pobytu w „Zielonej szkole” opiekę nad dziećmi sprawują wychowawcy klas.

Cena:
do ustalenia, zależna od wybranych opcji programowych i liczby uczestników. W celu ustalenia ceny i przygotowania oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Czas spędzony w „Zielonej szkole” minie dzieciom bardzo szybko, wrócą uśmiechnięte, zadowolone, z mnóstwem dobrych wspomnień i niezapomnianych wrażeń.

Więcej informacji: tel. 728 086 854

Możliwość realizacji Bonu Turystycznego.