"Zaprogramuj sobie wakacje"

2023
Jeżeli chcecie Państwo zapewnić swojemu dziecku w 2023 roku aktywne i bezpieczne, a także pełne zabawy wakacje, polecamy naszą ofertę kolonii letnich, połączonych z zabawami związanymi z programowaniem, robotyką i elektroniką. Czas spędzony na kolonii minie dzieciom bardzo szybko, wrócą uśmiechnięte, zadowolone, z mnóstwem dobrych wspomnień i niezapomnianych wrażeń. Nasze letnie wyjazdy rokrocznie realizujemy pod hasłem przewodnim

"Zaprogramuj sobie wakacje"


Trwają zapisy dzieci z kl. 1 - 8 na kolonię letnią w Jastrzębiej Górze

W razie wprowadzenia obostrzeń ograniczających ilość dzieci w grupie, na kolonię zostaną zaproszone dzieci w kolejności wpływania wpłat / zapisów dzieci.


Gdzie i kiedy?

04 lipca 2023 r. (wtorek) do 13 lipca 2023 .r (czwartek).

Kolonie będą odbywały się w Ośrodku Wypoczynkowym „DIUNA” w Jastrzębiej Górze.

Ośrodek położony jest na bezpiecznym terenie w zachodniej części Jastrzębiej Góry, przy spokojnej ulicy ok. 300 m od pięknego, klifowego wybrzeża. Obiekt przystosowany jest do przyjmowania grup szkolnych. Posiada pokoje 2-,3-,4-osobowe z łazienkami. Zaplecze dydaktyczne pozwala na przeprowadzenie zajęć lekcyjnych i rekreacyjnych - w ośrodku znajdują się 2 sale dydaktyczne oraz sala dyskotekowa.

Link do strony ośrodka: >>KLIK!<<

Dlaczego Jastrzębia Góra?

Jastrzębia Góra, inaczej nazywana Gwiazdą Północy, to najdalej wysunięty na północ kraniec Polski. Położona jest na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Największą atrakcją miejscowości są plaże, położone przy klifowym wybrzeżu (by do nich dotrzeć czasem należy pokonać aż 300 schodów!), a Promenada Światowida zachęca do rozrywkowego spędzania wolnego czasu. Wielbicieli latarni morskich zainteresuje ta w niedalekim Rozewiu - najstarsza na polskim wybrzeżu - dookoła niej rośnie dwustuletni bukowy las przecięty przez głęboki wąwóz Lisi Jar. Jest to idealne miejsce do podziwiania bogactw przyrody i piękna krajobrazu. To lubiana miejscowość letniskowa, z trzema wytyczonymi kąpieliskami nadmorskimi z szeroką plażą. W obszarze kąpielisk brzeg jest piaszczysty, uprzątnięty z kamieni, Leży na stromym (32.8 m n.p.m.), klifowym brzegu Morza Bałtyckiego. Swoją nazwę zawdzięcza najwyższemu wzniesieniu (ponad 67 m n.p.m.), nad którą wirowały i osiedlały się jastrzębie. Liczne domy gościnne, ośrodki wczasowe, pensjonaty, domy wczasowe, domki letniskowe tworzą wieloraką i różnorodną propozycję noclegową. W okresie międzywojennym osada ta była modnym, zwłaszcza wśród warszawskiej śmietanki, wczasowiskiem. O jej popularności niech świadczy fakt, iż odpoczywali w tym miejscu Józef Piłsudski, czy Prezydent Mościcki. Odległość od miejsca w którym będą wypoczywały dzieci do morza wynosi 300 m.


W ramach ceny zapewniamy:

 • dojazd i powrót na/z kolonii (pociąg INTERCITY z rezerwacją miejsc oraz wynajęty klimatyzowany autokar);
 • profesjonalny, autorski program zajęć (m.in. programowanie, robotyka);
 • całodobową opiekę doświadczonych wychowawców pod nadzorem kierownika kolonii;
 • wyżywienie 4 x dziennie (3 posiłki główne + podwieczorek), a także soki, wodę i owoce, śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, prowiant na drogę powrotną;
 • opiekę medyczną (pielęgniarka dyżurująca, lekarz na telefon);
 • sprzęt sportowy;
 • sprzęt do zajęć z programowania i robotyki;
 • ognisko z kiełbaskami;
 • opiekę ratownika wodnego;
 • całodzienną wycieczkę do Trójmiasta:
 • Plan wycieczki obejmuje:
  Gdynia: Oceanarium, skwer Kościuszki, Okręt „Dar Pomorza” i „Błyskawica”; Sopot: Molo, ul. Monte Cassino, Kościół Garnizonowy, Dom Kuracyjny;
  Gdańsk: zwiedzanie Starego Miasta, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka, Nabrzeże Motławy, Spichlerz, Żuraw, Katownia i Wieża Więzienna, Park Oliwski, Koncert organowy w Oliwie.

 • dwie atrakcje do wyboru (ustalimy na miejscu wspólnie z dziećmi, wykaz atrakcji poniżej);
 • ubezpieczenie NNW, dla opiekunów także OC.

Wykaz atrakcji:

>>ATRAKCJE!<<

Organizator kolonii firma ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Marszałka Województwa Opolskiego pod nr. 220 (nr ewidencyjny 33008). Wpis ten stanowi podstawę do prowadzenia legalnej działalności w tym zakresie w Polsce.

Zapisy i cena:

 • Zaliczka - 500 zł
 • Cena regularna kolonii - 2.400 zł
 • Cena kolonii dla rodzeństwa (rabat) - 4.500 zł
★ dzieci, które wymagają indywidualnej diety - dopłata w wysokości 40 zł za każdy dzień pobytu.

Wpłaty prosimy dokonywać bezpośrednio na nasze konto:

97 1020 3668 0000 5402 0565 3904
Bank PKO BP
ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe
ul. Franciszka Mehla 32, 45-771 Opole
/w tytule wpłaty prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika kolonii/

W razie chęci otrzymania faktury - prosimy o kontakt przed dokonaniem wpłaty.

Przyjmujemy płatność bonem turystycznym (do 31.03.2023).


W przypadku potrzeby udzielenia Państwu dodatkowych informacji, prosimy o kontakt:

mail: biuro@warsztatyzprogramowania.pl

tel. 720 799 903;728 086 854